Księga Gości

W trosce o swoich Gości nieustannie pracujemy na doskonaleniem swojej oferty oraz standardu i jakości świadczonych przez nas usług. Mobilizacją oraz nieocenioną nagrodą i zachętą jest dla nas Państwa dobre słowo. Dlatego jeżeli podobało się u Nas to Serdecznie prosimy o pozostawienie swojego pamiątkowego wpisu w naszej Księdze Gości.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie!

 

Kategorie: Bez kategorii.

Wpisy

 1. Rutkowscy Częstochowa

  Pobyt w STELLA,zarządzany przez panią kierownik Helena Koza wspominamy bardzo miło.
  Wcześniej wypoczywaliśmy w pensjonacie ORION.
  Zatem do STELLI trafiliśmy za wspaniałą panią kierowniczką Heleną Koza.
  Oba te ośrodki zarządzane przez tę samą panią kierownik sprawiają niezapomnianą ,wspaniałą- wręcz rodzinną atmosferę.
  Odwiedzamy Krynicę od 25 lat.
  Najczęściej w święta.
  Nadal wypoczywamy w ośrodku zarządzanym przez tę samą osobę.
  POLECAMY….. także wszystkim ,którzy nie są jeszcze zdecydowani…..STELLA-to wspaniałe miejsce na wypoczynek i nie tylko.

 2. Przemek

  Rodzinna i serdeczna atmosfera, domowe i urozmaicone posiłki, czyste i schludne pokoje – to wszystko przyciąga nas do pensjonatu ZDROWIE już od 10 lat.

  Izabela i Przemek
  z Warszawy
  27.05.2019

 3. Rodzina z Krakowa

  Szanowna Dyrekcjo Pensjonatu Soplicowo oraz Pensjonatu FWP Kaprys w Krynicy Zdrój,
  Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za gościnność, wspaniałe, domowe posiłki, sympatyczną i profesjonalną obsługę ze strony Pań kelnerek: Krystyny i Zofii, za czystość oraz ciepłą i rodzinną atmosferę w Pensjonacie Kaprys.

  Jesteśmy pod wrażeniem osobowości Pani Kierownik – Haliny Dobosz, jej zaangażowania, życzliwego i mądrego podejścia do gości i osób chorych, a także adekwatnego podejścia psychologicznego do ludzi.

  Pragniemy i mamy nadzieję, że Pensjonat Kaprys nadal będzie się tak pięknie rozwijał i nieskończenie istniał. Życzymy dalszych sukcesów Pani Halinie Dobosz, Paniom Kelnerkom: Krystynie i Zofii, Pani kucharce Joli oraz całej obsłudze Pensjonatu Kaprys.

  Wdzięczna Rodzina z Krakowa, która każdego sierpnia wypoczywa w Pensjonacie Kaprys.

 4. kopka Hanna

  Bardzo dziękujemy za wszystko co sprawiło, że nasz pobyt w Krynicy był wyjątkowo udany : serdeczne przyjęcie, pomocny personel – szczególnie p. Antoni, cierpliwość w znoszeniu naszych zmieniających się planów dnia, pyszne jedzenie i wspaniałą atmosferę. Specjalne podziękowania dla p. Kierowniczki za Jej wyjątkową życzliwość. Pozdrawiamy z Warszawy – 4 Kopki

 5. Zwarta Brać Sokoła

  Byliśmy grupą 26-osobową w listopadzie. Jesteśmy zachwyceni pobytem w Soplicowie – warunki, wyżywienie, obsługa, po prostu wszystko na najwyższym poziomie. Nie jeden hotel mógłby się nauczyć tak traktować klientów. Już tęsknimy, na pewno wrócimy i pozdrawiamy wszystkich.
  Zwarta Brać – PTG SOKÓŁ Kraków

 6. Anna z mężem

  Byliśmy w czerwcu na turnusie zdrowotnym i bardzo nam się podobało. Dobre zabiegi oraz smaczne i dietetyczne wyżywienie. Polecamy wszystkim kuracjuszom!!!

 7. Mateusz Kwiatkowski

  Bardzo miło wspominam swój wrześniowy turnus rehabilitacyjny w Pensjonacie Zdrowie. Przemiła obsługa i przepyszne jedzenie. Zabiegi dobrze dobrane i skuteczne. Czuję się naprawdę zregenerowany. Pewnie tu jeszcze powrócę. Pozdrowienia dla personelu!

 8. Kasia z dziećmi

  Dziękuję za udany pobyt wakacyjny mojej rodzinki w Pensjonacie Soplicowo. Kuchnia domowa i komfortowe pokoje oraz troskliwa opieka personelu. Basen pod oknem, tak że dzieciaki cały dzień w wodzie. Co drugi dzień na wycieczkę autokarową – rewelacja. Dzieciaczki wcale się nie nudziły. Wszyscy będziemy miło wspominać wakacje w Krynicy Górskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *